Przegląd inwestycji Man: Man-investments.com Dull Scam

Przegląd inwestycji Man

Man Investments (Man-investments.com) jest podejrzaną platformą handlową kryptowalutami, która powoduje spustoszenie. ManInvestments twierdzi, że jest wydajnym i doświadczonym brokerem zdolnym do osiągania zysków. Te roszczenia i obietnice skłoniły innych do zapisania się, mając nadzieję na kawałek ciasta. Ofiary teraz gniewają się, gdy platforma odmówiła wypłaty środków. Przeczytaj tę autentyczną i uczciwą recenzję MAN INVESTMENTS Więcej informacji.

Przegląd inwestycji Man

Ponieważ ofiary tego oszustwa docierają do naszego biura pomocy, postanowiliśmy to zbadać. To, co odkryliśmy, było szokujące poza słowami. Ci oszustowie zrobią i powiedzą wszystko, aby oszukać inwestorów, aby się zarejestrowali. Przeczytaj tę recenzję i dowiedz się, dlaczego ta platforma jest bałaganem. Ci oszuści używają sklonowanej strony internetowej, aby oszukać niczego niepodejrzewających inwestorów. Dzięki tak dobrze zaprojektowanej platformie początkującym łatwiej jest zaufać zamieszczonym informacjom.

Dzięki naszym wieloletnim inwestycjom i handlowaniu wiemy, jak rozpoznać oszustwo z odległości mili. Trzymaj się z dala od tej platformy i nigdy nie rejestruj się w żadnym z jej programów partnerskich. Publikowane są puste roszczenia i obietnice pokazujące, w jaki sposób platforma wzbogaci traderów. W prawie wszystkich przypadkach platformy oszustwa obiecują Ci łatwy i szybki zysk. Nigdy nie zakochaj się w tych pułapkach i upewnij się, że przeczytałeś recenzje przed zarejestrowaniem się za pomocą dowolnej platformy inwestycyjnej online.

O Man Investments

Man Investments spowija anonimowość i nikt nie wie, gdzie się znajdują. Platforma twierdzi, że ma biura w całej Europie, ale nie określa. Zgodnie z zastrzeżeniem znajdującym się w stopce strony głównej platforma jest własnością firmy Man Investments Ltd. Sprawdziliśmy różne internetowe organy regulacyjne i żadna taka firma nie istnieje. Oznacza to, że mamy do czynienia z przypadkową firmą o nazwie. Są oszustami, którzy chcą wyglądać profesjonalnie.

Anonimowość to kolejne ogromne wyzwanie, ponieważ platforma nie ujawnia faktycznych właścicieli. Platforma powinna mieć nazwy członków-założycieli, aby uzyskać wiarygodność. Nikt nie zna rzeczywistych nazwisk osób obsługujących tę platformę? Upewnij się, że trzymasz się z dala od tej platformy i nigdy nie rejestrujesz się w żadnym z jej programów partnerskich. Anonimowe strony internetowe to strefa zakazu. Po otrzymaniu depozytu zaczynają być podejrzane i nigdy nie pozwalają członkom wypłacać środków.

Czy Man Investments jest licencjonowany lub zarejestrowany?

Man Investments Ostrzeżenie prawne / Status licencji

Ponieważ firma twierdzi, że ma siedzibę w całej Europie, postanowiliśmy to zbadać. Licencja handlowa w Europie musi być wydana przez uznany organ regulacyjny. Skontaktowaliśmy się z wiodącymi organami regulacyjnymi na całym świecie. Należą do nich ASIC, CONSOB, CySEC, FCA, FMA, NFA i SEC. Wydaje się, że żaden z tych organów nigdy nie licencjonował ani nie zarejestrował tej platformy. Jest to dowód, że mamy do czynienia z platformą, która NIE JEST ZGODNA. Trzymaj się z dala, ponieważ takie platformy nigdy nie są bezpieczne.

Inną zauważoną przez nas funkcją, której brakuje na tej platformie, są dokumenty licencyjne. Cała strona internetowa nie ma strony zgodności i zgodności z prawem. Spodziewaliśmy się tego, ponieważ nie są one regulowane przez żadną instytucję. Uważaj na oszustów, którzy opublikują losowe nazwy licencji i rejestracji, aby oszukać inwestorów. Platforma bez ważnej licencji handlowej nie zapewni bezpieczeństwa środków. Nie przestrzegają również ścisłych wytycznych, takich jak deponowanie minimalnego kapitału depozytowego na świadczone usługi.

Zalety inwestycji Man

Z platformą bez licencji i całkowicie anonimową nie widać przewagi. Te oszustwa internetowe platformy inwestycyjne mają za dużo bagażu. Biorąc pod uwagę liczbę skarg, uważamy, że jest to tandetna platforma. Urząd ds. Rynków finansowych w Austrii wydał już ostrzeżenie dotyczące tej platformy. Trzymaj się z dala od tej platformy i nigdy nie rejestruj się w żadnym z jej programów partnerskich. Man Investments to prawdziwi artyści oszustów, którzy chcą tylko ciężko zarobionych pieniędzy.

Wady Man Investments

Typy kont

Typy kont Man Investments

Man Investments zapewnia użytkownikom dwa typy kont. Te wymienione typy kont obejmują Discover i zarządzanie. Konto Discover to konto podstawowe, a użytkownicy muszą wpłacić 500 USD, aby rozpocząć handel. Ustawiony minimalny depozyt na tej platformie jest dwukrotnością akceptowalnej standardowej ceny w branży. Brakuje również informacji na temat działania tych kont, co powoduje, że kwestionujemy intencję tej platformy.

Kontakt i wsparcie

Kolejną niepokojącą cechą tej platformy jest brak odpowiedniego kanału komunikacji. Jeśli chodzi o dane kontaktowe, to staje się interesujące. Platforma opublikowała numer telefonu z Francji, który nie działa. Użytkownicy mają używać wiadomości e-mail, które również stanowią duże zagrożenie. Daje to tym oszustom szansę podjęcia decyzji, czy odpowiedzieć na wiadomość e-mail. Prawdziwa platforma sprawi, że korzystanie z niej będzie przyjemniejsze. Obsługa czatu na żywo zapewni dobrą strukturę komunikacji.

konto Demo

W przypadku konta demo brakuje tej ważnej funkcji. Konto demonstracyjne jest niezbędne, ponieważ daje użytkownikom możliwość przetestowania, jak dobrze zachowuje się platforma. Konto demo pozwala handlowcom zapoznać się z dostępnymi zaawansowanymi narzędziami. Testują też szybkość wykonywania transakcji z platformą. Bez konta demo użytkownicy zasadniczo rejestrują się na ślepo. Nigdy nie angażuj się w platformę bez testowania działania konta demo. Man Investments może być po prostu witryną do prania pieniędzy, na której oszuści prają pieniądze przy użyciu twoich funduszy.

Platforma handlowa

Jeśli chodzi o przedmiotową platformę transakcyjną, uważamy, że korzysta ona z niestandardowej platformy transakcyjnej. Niestandardowa platforma handlowa to zła wiadomość, ponieważ daje hakerom szansę na kradzież ważnych informacji. Brak szyfrowania DDoS i SSL świadczy o tym, że mamy do czynienia z niestabilną platformą. Upewnij się, że trzymasz się z daleka, ponieważ dane karty kredytowej są narażone na ryzyko wpadnięcia w niepowołane ręce.

Bezpieczeństwo środków z Man Investments

Strony te zamykane są tak szybko, jak się pojawiały. Upewnij się, że trzymasz się z daleka i nigdy nie oczekuj od nich żadnej rekompensaty. Man Investments nie uczestniczy w programie wyrównawczym. Branża handlowa zablokowała łączenie środków na jednym rachunku, który prowadzi Man Investments. Użytkownicy wpłacają środki bezpośrednio na konto bankowe właściciela.

Oszustwo lub legit

Szczegóły dotyczące inwestycji Man Investments

Dowody pokazują zgniliznę tej platformy, Man Investments to oszustwo. Ostrzeż swoją rodzinę i znajomych przed zarejestrowaniem się na tej platformie. Nigdy nie rejestruj się w żadnym z ich programów marketingu afiliacyjnego ani nie klikaj żadnych wysłanych linków.

Werdykt

Dodamy tę platformę do naszej czarnej listy oszustów i upewnimy się, że nasi czytelnicy wiedzą, w co się pakują.

Życząc wszystkim inwestorom szczęśliwego i pomyślnego handlu

 • Gail Bowman
  W chwili, gdy poprosiłem o spłatę z powodu bardzo złego stanu zdrowia mojej żony i powiedziałem mu, że nie mogę tego mieć na oku, bardzo złośliwie zalogował się bez mojej wiedzy i przyniósł saldo w wysokości około 3300 USD do 115 USD
 • Niilo Lakso
  BYĆ OSTRZEŻONYM!!!!!!!!!!!!
 • Tracey Peterson
  Nigdy nie zajmuj się tą firmą, są absolutnym oszustwem
 • Aleksi Nurmi
  Ci ludzie są oszustami, wszystkie gówniane wymówki, kiedy chciałem wypłacić fundusze NIE DOTKNIJ TEGO Fałszywej firmy, są pełne gówna, wszyscy musimy się spotkać i pieprzyć to, a sikający słaby rząd musi wyhodować jaja i wkroczyć i pomóc nam ludzie, którzy postępują właściwie i odzyskują nasze pieniądze utracone przez złodzieja, słyszą od kogokolwiek innego
 • Phil Schmidt
  Zacząłem podejrzewać, kiedy pytają o mój kod bezpieczeństwa, pytają również o moje dane osobowe, które wysłałem im wczoraj, teraz martwię się, że zabrali wszystkie moje pieniądze w sumie 1294,36 USD, czy jest jeszcze możliwe, że mogę odzyskać pieniądze, których potrzebuję Wsparcie.
 • Anne Fuller
  Próbuję odzyskać pieniądze, ale na próżno. Dlaczego wpłata jest łatwa, a wypłaty trudne? Moje pieniądze leżą tam od grudnia, od tego czasu nie handluję. Potrzebuję zwrotu pieniędzy, aby móc uiścić opłaty mojego dziecka.
 • Arron Peterson
  Wpłaciłem więcej niż minimalna wymagana kwota, jednak wszystkie moje konta były szpiegowane i dobra wiara pozwoliła na przekazanie do 19 000 USD. Wszystko zniknęło i nie wiem, co zrobić, aby odzyskać moje pieniądze. Oszuści mnie oszukali i chciałbym cię ostrzec, że pieniądze idą w jednym kierunku z twojego konta bankowego.
 • Anja Jentoft
  Próbowałem do nich zadzwonić, ale teraz ich telefony odtwarzają tylko muzykę. • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *